X
تبلیغات
تربیت بدنی و علوم ورزشی علامرودشت
تربیت بدنی و علوم ورزشی علامرودشت
 
قالب وبلاگ
لینک دوستان

هیئت فوتبال استان فارس اقدام به برگزاری دوره بازآموری مربیان مدارس فوتبال جتوب استان در تاریخ هفتم و هشتم تیرماه به میزبانی شهرستان لامرد نمودند.

این دوره آموزشی به مدرسی آقای محمد شفیعی استعدادیاب آکادمی ملی فوتبال ایران در بخش GRASS ROOTS در کشور و مدیر مرکز استعدادیابی و جوانان ویژن فارس، بصورت تئوری و عملی و نمایش طریقه برگزاری فستیوالهای شهرستانی،در زمین چمن ورزشگاه انقلاب برگزار گردید.

 در این دوره مربیان شرکت کننده از مدارس فوتبال سیمان لامرد شعبه های شهر لامرد و علامرودشت – شهید چمران لارستان – هلال احمر لارستان – شاهد مهر – آینده سازان خنج – هلال احمر گراش حضور داشتند که بخوبی از این دوره باز آموزی استقبال نمودند.

قابل ذکر است ازمربیان مدرسه فوتبال سیمان لامرد شعبه علامرودشت آقایان مهدی قنبری – رضا باقری و علیرضا رضایی در این دوره حضور داشتند و با آخرین متدها و اصول نوین مدارس فوتبال طبق برنامه ارسالی فیفا آشنا شدند و مقرر شد که گواهینامه برای تمامی مربیان حاضر در دوره توسط هیئت فوتبال استان فارس صادر گردد. 

[ شنبه 15 تیر1392 ] [ 15:52 ] [ مهدی قنبری ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

با عرض سلام به دوستان عزیز،اینجانب مهدی قنبری کارشناس ارشد مدیریت ورزشی..
هدف از راه اندازی این وبلاگ،در اختیار قرار دادن مباحث مفید و کاربردی در حیطه های مختلف ورزشی برای استفاده شما دبیران و دانشجویان محترم رشته تربیت بدنی می باشد، امید است شما عزیزان از مطالب این وبلاگ بهره کافی برده باشید و با ارائه انتقادات و پیشنهادات خود مشاوری همراه در راستای هر چه بهتر شدن این وبلاگ باشید.
با تشکر از شما عزیزان

mehdighanbari20@gmail.com
موضوعات وب
  • قیمت ارز بازار آزاد
  • بند باز